آتاری دستی

  • ۰۶ مهر ۱۴۰۲

Mortal Kombat 11 و Joker آخر هفته رایگان خواهند بود

Mortal Kombat 11 و Joker آخر هفته رایگان خواهند بود

اگه هنوز موفق به بازی کردن Mortal Kombat 11 نشدید ، احتمالا آخر این هفته بهترین فرصت برای انجام این کار است. این بازی نه تنها برای بازیکنان Xbox One و PlayStation 4 رایگان خواهد بود ، بلکه به Joker هم دسترسی خواهید داشت.


مورتال کمبت مسلما یکی از بهترین بازی های مبارزه ای است ، و هنوز هم حدود $۲۵ قیمت دارد ، بنابراین بازی در این آخر هفته به صورت رایگان یک اتفاق کاملاً خوب است. این بازی دارای یک جامعه رقابتی بزرگ و یک داستان قابل توجهی سرگرم کننده است و اگر شما به دنبال چیزی برای بازی این آخر هفته هستید ، MK11 ممکن است پاسخ شما باشد.


نه تنها این ، اما این واقعیت است که MK11 محبوب ترین کاراکتر DLC خود را به صورت رایگان ارائه می دهد و این چیزی است که شما بسیار بندرت دیده اید.
رویدادهای رایگان برای بازی روز به روز رایج تر می شوند ، به ویژه در بازی هایی که تمرکز آنها بر روی آنلاین چند نفره است. این مورد به توسعه دهندگان فرصت می دهد تا به امید حفظ برخی از آن بازیکنان جدید ، با ایجاد انگیزه ای برای پرداخت نسخه کامل ، بازی های خود را برای مخاطبان گسترده تری به نمایش بگذارند. با این حال ، به طور کلی ، محتوای اضافی ، مانند شخصیت های DLC ، جزئی از این نوع رویدادها نیستند.


به نظر می رسد Mortal Kombat 11 یکی از برجسته ترین بازی هایی است که یک هفته رایگان خواهد. گیم پلی وحشیانه این جنگنده محبوب و تلفات بسیار سرگرم کننده ، اکنون آن را به عنوان یکی از اصلی ترین سبک ها در نسل ها حفظ کرده است ، و ما مطمئن هستیم که مدت زمان مدیدی این حضور را حفظ خواهد کرد. با وجود گیم پلی که هم برای گیمرهای معمولی و هم برای هاردکور قابل دسترسی است ، پایه بازیکن Mortal Kombat به نظر می رسد که همیشه در حال رشد است.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر بازی Amnesia: Rebirth

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Zombie Catchers

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.