آتاری دستی

  • ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

Outriders حالت Crossplay را دوباره فعال کرد

Outriders حالت Crossplay را دوباره فعال کرد

حالت Crossplay بازی Outriders در آخرین بروزرسانی مجدد فعال شده است, این بدان معناست که شما می توانید با دوستان خود در هر پلتفرمی بازی کنید.

در 9 آوریل جمعه گذشته یک پچ جدید برای Outriders منتشر شد که در آن رفع مشکلات (Crash شدن) , باگ ها و کراس پلی بازی برای PS5 ، PS4 و PC را به همراه داشت.
در این بروزرسانی حالت crossplay برای کنسول های Xbox Series X/S و Xbox one باز هم در دسترس نبود و در این مورد حساب رسمی Outriders در توییتر اعلام کرد تیم ما برای انتشار پچ جدید برای Xbox کمی مشکل داشت به همین دلیل با یک روز تاخیر این پچ برای Xbox منتشر خواهد شد.
سرانجام در تاریخ 10 آوریل پچ Xbox منتشر شد و crossplay به طور کامل در تمام سیستم عامل ها بازیابی شد.

Crossplay از زمان انتشار Outriders در اول آوریل با مشکلاتی رو به رو بود و بازیکنان هنگام ورود به سیستم اخطار قطع ارتباط بین کامپیوتر و کنسول را گزارش می دادند.
بازیکنان رایانه های شخصی می توانستند به راحتی در فروشگاه Steam یا Epic Games بازی کنند اما هنگامی که بازیکنان رایانه شخصی و کنسول سعی کردند با هم متحد شوند تا ماموریت های داستان را بازی کنند یا Expeditions را امتحان کنند، گزارش هایی از قطع ارتباط گزارش شد, به همین دلیل People Can Fly اعلام کرد Crossplay را بین رایانه های شخصی و کنسول ها غیرفعال کرده و به بازیکنان توصیه می کند تا زمانی که پچ جدید بازی را منتشر نکردیم منتظر بمانند.

→ خواندن مطلب قبلی

از WWE 2k22 رونمایی شد

خواندن مطلب بعدی ←

Valve در تلاش است تا Xbox Game Pass در Steam در دسترس باشد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.