آتاری دستی

  • ۱۱ آذر ۱۴۰۱

Overwatch 2 به صوت رایگان منتشر شد اما بازیکنان برای ورود با مشکلاتی مواجه هستند

Overwatch 2 به صوت رایگان منتشر شد اما بازیکنان برای ورود با مشکلاتی مواجه هستند

پس از مدت ها تأخیر, Overwatch 2 به صورت کاملاً رایگان منتشر شد اما هجوم بازیکنان و حمله DDoS به سرور های Blizzard باعث شده که بازیکنان برای ورود به بازی با مشکلاتی مانند صف های طولانی و قطع ارتباط درگیر شوند.
با حجم عظیم ترافیکی که سرور های Blizzard را تحت تاثیر قرار می دهد، ممکن است ساعت ها طول بکشد تا مشکلات ورود به Overwatch 2 برطرف شود.

پس از گزارش متعدد بازیکنان مبنی بر قطع ارتباط هنگام ورود به Menu و صف های طولانی, Mike Ybarra رئیس Blizzard توییت کرد که این فقط نتیجه تلاش بیش از حد بازیکنان برای ورود به بازی نیست زیرا Overwatch 2 در حال حاضر از یک حمله DDoS رنج می‌ برد.
او در ادامه نوشت: متأسفانه ما در حال تجربه یک حمله DDoS انبوه به سرور های خود هستیم. تیم های ما سخت در حال کار برای کاهش و مدیریت آن هستند. این اتفاق باعث بسیاری از مشکلات اتصال می شود.

این اولین باری نیست که Blizzard, حمله DDoS را تجربه می کند زیرا در سال 2019 , 2020 و سال های قبل تر نیز به World of Warcraft حمله DDoS شده بود. حتی یکی از اشخاصی که در سال 2010 به World of Warcraft حمله DDoS کرده بود به زندان محکوم شد.

→ خواندن مطلب قبلی

World of Warcraft: Dragonflight در تاریخ 28 نوامبر منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Armed Heist 2.6.10

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.