آتاری دستی

  • ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

PES 2022 به طور کامل به eFootball تغییر نام داده و یک بازی رایگان خواهد بود

PES 2022 به طور کامل به eFootball تغییر نام داده و یک بازی رایگان خواهد بود

استودیو Konami بازی جدید eFootball را رونمایی کرد و اعلام کرد که این بازی در پاییز امسال به صورت رایگان برای Xbox One , Xbox Series X/S , PS4 , PS5 و PC منتشر خواهد شد.

با توجه به اعلام Konami مجموعه Pro Evolution Soccer (PES) پس از 26 سال به پایان می رسد و ازین پس فوتبال های این استودیو با نام eFootball منتشر خواهند شد.
کونامی در رابطه با این تغییر نام اعلام کرد: ما یک سیستم یک به یک ایجاد کرده ایم که فوق العاده مهیج و از همه مهمتر واقع بینانه است.
ما فراتر از دنیای PES رفتیم و وارد دنیای جدیدی از فوتبال مجازی شده ایم و برای نشان دادن این دوره جدید، ما تصمیم گرفته ایم که راه خود را از نام تجاری محبوب PES جدا کرده و نام آن را به eFootball تغییر دهیم.

بازی جدید به عنوان یک برند جهانی جدید برای مخاطبان جهانی توصیف شده است که در موتور 4 Unreal ساخته شده است, به طرز جالب توجهی کونامی بازی بین پلتفرمی (Cross-Plaform) را مدتی پس از راه اندازی ارائه می دهد.
همچنین آنگونه که در تریلر به نمایش در آمده است بازیکنان موبایل نیز قادر به بازی کردن با بازیکنان کنسول ها و PC خواهند بود, البته هنوز نسخه موبایل این بازی منتشر نشده است اما طبق گزارشات نسخه موبایل نیز امسال منتشر خواهد شد.

تریلر eFootball (Pes 2022)

 

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر معرفی eFootball (PES2022)

خواندن مطلب بعدی ←

رونمایی از بازی Grid Legends در جریان رویداد EA play

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.