آتاری دستی

  • ۱۱ آذر ۱۴۰۱

Phil Spencer بسیار مطمئن است خرید Activision Blizzard توسط Microsoft نهایی خواهد شد

Phil Spencer بسیار مطمئن است خرید Activision Blizzard توسط Microsoft نهایی خواهد شد

Phil Spencer رئیس Xbox، خوشبین است که خرید Activision Blizzard توسط Microsoft نهایی خواهد شد. Phil Spencer در مصاحبه ای با Same Brain, تأیید کرد که Microsoft انتظار دارد که این معامله تا پایان سال مالی خود در 30 ژوئن 2023 (9 تیر 1402) نهایی شود، که این همان تاریخ اعلام شده اولیه برای نهایی کردن این معامله در زمان اعلام خرید بود.

Phil Spencer گفت: من نسبت به بسته شدن قرارداد کاملاً مطمئن هستم. فکر می‌کنم قانون‌ گذاران سؤالات خوب و صادقانه‌ ای درباره یک معامله بزرگ می‌ پرسند. قطعاً این بزرگترین معامله‌ ای است که تا به حال انجام داده‌ ام. او در ادامه اضافه کرد که علیرغم این واقعیت که معامله گاهی اوقات او را شب‌ ها بیدار نگه می‌ دارد، اما درباره این معامله مطمئن و هیجان‌ زده است.

در ماه آگوست، عربستان سعودی اولین نهاد دولتی بود که خرید Activision Blizzard توسط Microsoft را تایید کرد و برزیل نیز در اوایل اکتبر با رد جدی استدلال ضد رقابتی Sony، از اقدام Microsoft پیروی کرد. این قرارداد هنوز از سوی تنظیم‌کننده‌ های دولتی در سراسر جهان، از جمله در ایالات متحده و بریتانیا، با نظارت سازمان رقابت و بازار اخیراً ابراز نگرانی کرده است که این معامله می‌تواند به طور قابل توجهی رقابت در کنسول‌ های بازی را کاهش دهد.
Microsoft به نوبه خود استدلال Sony مبنی بر اینکه خرید Activision Blizzard توسط Microsoft برای رقابت مضر است را رد کرده است. Microsoft همچنین یک صفحه وب کامل ایجاد کرد و استدلال کرد که این خرید در واقع برای بازیکنان، سازندگان و به طور کلی صنعت بازی خوب است.

در مصاحبه جدید، Phil Spencer همچنین تاکید کرد که قصد Microsoft این نیست که Call of Duty را به یک فرنچایز انحصاری برای Xbox تبدیل کند. برعکس، همین هفته گذشته او گفت که می‌ خواهد با Call of Duty مانند Minecraft رفتار کند و آن را تا آنجا که ممکن است به پلتفرم‌ های بیشتری بیاورد.

→ خواندن مطلب قبلی

pre-patch اکسپنشن World of Warcraft: Dragonflight امروز منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

بر خلاف پلی استیشن و نینتندو, ایکس باکس با فروش یک کنسول جدید همچنان ضرر می کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins