آتاری دستی

  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

Phil Spencer: زمان انتشار Halo Infinite دیگر تغییر نخواهد کرد

Phil Spencer: زمان انتشار Halo Infinite دیگر تغییر نخواهد کرد

Halo Infinite قرار است در تعطیلات 2021 منتشر شود و طبق گفته Phil Spencer رئیس Xbox, زمان انتشار Halo Infinite این بار قرار نیست تغییر کند.

اسپنسر در مصاحبه ای با Dropped Frames, برنامه های Industries ـ343 را برای انتشار Halo Infinite تا قبل از پایان سال تایید کرد, اگرچه هنوز تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است اما اسپنسر اعلام کرد که زمان انتشار در تعطیلات 2021 تغییر نخواهد کرد و ثابت است.
اسپنسر گفت: ما هنوز یک روز معین برای انتشار این بازی مشخص نکرده ایم و برای اعلام یک زمان مشخص باید برخی موارد را از جمله زمان بندی برای انتشار بازی های دیگر را در نظر بگیریم و آنها را بررسی کنیم, در هفته های آینده این موضوع روشن خواهد شد.

بازی Halo Infinite قرار بود سال گذشته همزمان با عرضه کنسول های Xbox Series X/S منتشر شود اما دقیقاً بعد از نمایش اولین گیم پلی از Halo Infinite در رویداد Xbox, بازیکنان از قدرت گرافیکی این بازی بسیار ناامید شدند و واکنش های منفی گسترده ای در سراسر اینترنت پخش شد که به دلیل حجم زیاد این اعتراضات, Xbox تصمیم گرفت تاریخ انتشار این بازی را تا مدت زمان نامعلومی به تعویق بیندازد, البته که همه گیری Covid-19 نیز در این موضوع تأثیر داشت اما علت اصلی مطمئناً واکنش ها نسب به گرافیک این بازی بود.

اخیراً حساب رسمی Xbox Brazil تاریخ انتشار Halo Infinite را 9 نوامبر اعلام کرده اما با توجه به گفته های اسپنسر و این موضوع که Forza Horizon 5 قرار است در تاریخ 9 نوامبر منتشر شود, مشخص می شود که حساب توییتری Xbox Brazil به اشتباه این تاریخ را اعلام کرده است.

→ خواندن مطلب قبلی

شایعه: حالت جدید Battlefield 2042 شامل مپ های بازسازی شده قدیمی خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

رسمی: نسخه دمو PES 2022 منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.