آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

Playground Games چهار سال است که روی توسعه Fable کار می‌کند

Playground Games چهار سال است که روی توسعه Fable کار می‌کند

از بازی Fable در سال 2020 رونمایی شد اما چنین چیزی به این معنا نبوده که Playground Games توسعه را کمی قبل از رونمایی آغاز کرده است, در واقع توسعه دهندگان حداقل چهار سال است که روی این پروژه کار می کنند, با این حال ما در این مدت چیز زیادی از این فرنچایز محبوب ندیده ایم.

Tom Golton یکی از توسعه دهندگان Playground Games، در توییتر اعلام کرد که چهار سال است که روی فصل بعدی Fable کار می‌ کند و برای این بازی هیجان‌زده است.
البته او توضیح نداد که در چه مرحله ای از توسعه به استودیو ملحق شده است، با این حال میتوانیم فرض کنیم که پیش تولید Fable قبل از آن انجام شده است.
به نظر می رسد این تیم, شکل دادن به Fable را در سال 2017 آغاز کرده است, دقیقاً یک سال پس از اینکه استودیو Lionhead (سازنده سه گانه اصلی Fable) به طور کامل تعطیل و منحل شود.

در ژانویه 2018 اطلاعاتی در مورد Playground Games منتشر شده بود و گفته می شد این استودیو در حال کار بر روی یک RPG جدید است, منابع ادعا می کردند که این بازی در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.
این استودیو قبل از آن شروع به استخدام متخصصان اضافی برای پروژه اعلام نشده جدید کرد و بعد از گذشت 2 سال از این اتفاقات در سال 2020 ما شاهد یک تیزر از Fable بودیم, از آن زمان تا کنون ما هیچ چیزی راجب Fable نشنیده ایم اما احتمالاً بعد از انتشار Forza Horizon 5 (در تاریخ 18 آبان) یکی دیگر از بازی های بزرگ استودیو Playground Games, میتوانیم به اخبار و اطلاعات بیشتری راجب Fable دست پیدا کنیم.

تیزر رونمایی از Fable

→ خواندن مطلب قبلی

گیم پلی Elden Ring

خواندن مطلب بعدی ←

Forza Horizon 5 در حالی که هنوز به طور کامل منتشر نشده است بیش از 800,000 بازیکن دارد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.