آتاری دستی

  • ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

Playstation از همکاری با Discord در اوایل سال آینده خبر داد

Playstation از همکاری با Discord در اوایل سال آینده خبر داد

پلی استیشن از همکاری جدید با Discord خبر داده است که از اوایل سال 2022 قرار است با PlayStation Network ادغام شود.

در اطلاعیه سونی آمده است: با هم، تیم های ما در تلاشند Discord را با تجربه اجتماعی و بازی شما در PlayStation Network متصل کنند.
هدف ما این است که از اوایل سال آینده تجربیات Discord و PlayStation را در کنسول و تلفن همراه به هم نزدیک کنیم به دوستان، گروه ها و انجمن ها اجازه دهیم هنگام بازی با هم راحت تر باشند و وقت بیشتری را باهم بگذرانند، از آن لذت ببرند و ارتباط برقرار کنند.

جزئیات مربوط به معامله پلی استیشن با Discord هنوز نسبتاً مبهم است و آنها به طور واضح بیان نمی کنند که این دقیقاً برای بازیکنان PS4 و PS5 و خود برنامه Discord به چه معناست.
یکی از مفاهیم واضح این است که ممکن است شاهد راه اندازی برنامه Discord در PlayStation باشیم، اما این معامله همچنین می تواند به سادگی به معنای اتصال Discord و PlayStation Network برای ارتباط بی نقص در کنسول ها و دستگاه های تلفن همراه باشد.
سونی می گوید در ماه های اطلاعات بیشتری در این زمینه اعلام خواهد کرد.

نکته جالب درباره این همکاری این است که در ماه گذشته گزارش شده بود مایکروسافت با پیشنهادی به ارزش 10 میلیارد دلار به دنبال خرید Discord است و حتی گفته شده بود که این معامله با مایکروسافت در مراحل پایانی قرار دارد.
این گزارش را اوایل سال جاری VentureBeat و Bloomberg گزارش دادند که Discord پیشنهادهایی از چندین شرکت دریافت کرده است اما وال استریت ژورنال گزارش داد این شرکت در نهایت تمام مذاکرات خرید را به دلیل اینکه این برنامه عملکرد خوبی دارد متوقف کرد و ترجیح داد همینطور مستقل بماند.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر Rainbow Six Siege: Apocalypse

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر فصل 3 – zombie army 4

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.