آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

Playstation در بهار یک سرویس مشابه Game Pass را ارائه می کند

Playstation در بهار یک سرویس مشابه Game Pass را ارائه می کند

طبق گزارشات اخیر Playstation در حال آماده سازی یک سرویس مشابه Xbox Game Pass است که ظاهراً برای راه اندازی در بهار برنامه ریزی شده است.

این گفته بر اساس گزارش بلومبرگ است که با استناد به منابع داخل کمپانی سونی و همچنین برخی از شواهد اعلام کرد که: Playstation در حال راه اندازی یک سرویس رقیب Xbox Game Pass است که این سرویس احتمالاً قرار است PS Plus و PS Now را با هم ادغام کند.
این گزارش همچنین ادعا می‌کند که سرویس جدید یک سرویس سه‌لایه ارائه می‌کند، که اولین سطح آن مزایای فعلی PS Plus را ارائه می‌کند، دیگری که بازی‌های PS4 و PS5 را ارائه می‌دهد و آخرین سرویس دسترسی به دموهای گسترده، استریم بازی و آرشیو بازی های کلاسیک PS1، PS2، PS3 و PSP را در دسترس بازیکنان قرار می دهد.

سال هاست که گفته می شود Playstation در حال ایجاد یک رقیب برای Xbox Game Pass است اما ظاهراً اکنون این مسأله کاملاً جدی تر است.
بسیاری مزیت کلیدی Xbox Game Pass را دریافت انحصاری‌ هایی مانند Halo Infinite، Forza Horizon 5 و Psychonauts 2 در روز عرضه آن‌ها میدانند و این گزارش تایید نمی‌کند که آیا سونی قصد دارد از چنین روشی در سرویس خود بهره ببرد یا خیر, اما به هرحال امکان دسترسی به بازی های کلاسیک به اندازه کافی برای طرفداران پلی استیشن هیجان انگیر خواهد بود.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Hill Climb Racing 2

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Knighthood

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.