آتاری دستی

  • ۱۰ تیر ۱۴۰۱

QuestCraft باعث می شود Minecraft: Java Edition در Quest 2 قابل پخش باشد

QuestCraft باعث می شود Minecraft: Java Edition در Quest 2 قابل پخش باشد

Minecraft VR از سال 2016 بر روی هدست های Oculus در دسترس است، اما Oculus فقط برنامه رسمی مایکروسافت که بر اساس نسخه Bedrock Minecraft است را اجرا می کند.

نسخه انحصاری رایانه شخصی Java edition of Minecraft، که از نظر تعداد بازیکن وضعیت بسیار خوبی دارد، هنوز توسط VR قابل اجرا نیست و هیچ نسخه ای برای آن منتشر نشده است.
حال اعلام شده که QuestCraft یک mod جدید منتشر کرده است که سازگاری VR را برای Minecraft Java فعال می کند.
از QuestCraft اوایل این هفته
در یک تریلر رونمایی شد که تمام ویژگی های این mod را در عمل به نمایش در می آورد.
در این تریلر ویژگی‌ های UI مانند منو ها برای کاربردی بودن در VR تنظیم می‌ شوند، یعنی به شما اجازه می‌ دهند آیتم‌ ها را در یک پنجره جابجا کنید, همچنین کنترل های لمسی را به میزان محدودی فعال می کند. شما می توانید بازو های خود را به اطراف حرکت دهید، اما به نظر می رسد که تعاملات در درجه اول مبتنی بر دکمه هستند.

QuestCraft برای استفاده به یک نسخه Minecraft Java نیاز دارد، که به عنوان یک پوشش عمل کند تا این نسخه از بازی Minecraft را برای شما راه اندازی کند.
در حال حاضر فقط نسخه بتا QuestCraft در دسترس است که گفته می شود از نظر عملکرد مشکلات بسیار زیادی دارد و بسیار بد بهینه سازی شده است.
به هر حال شما می‌توانید QuestCraft را از طریق صفحه Github دانلود کنید، که دستورالعمل‌ های نصب را نیز ارائه می‌کند, البته توجه داشته باشید که فرآیند نصب بسیار پیچیده است و به یک سرویس نصب mod شخص ثالث مانند SideQuest یا QuestToolBox نیاز دارد, صفحه Github همچنین لیستی از مدها را برای کمک به بهبود عملکرد توصیه می کند، مانند Cull Leaves , Lithium و همچنین برخی موارد دیگر.

تریلر معرفی QuestCraft

→ خواندن مطلب قبلی

سونی از هدست PSVR2 رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

بازی‌ های رایگان PS Plus برای ماه مارس مشخص شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins