آتاری دستی

  • ۱۳ تیر ۱۴۰۱

Resident Evil 4 remake معرفی شد

Resident Evil 4 remake معرفی شد

نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 پس از مدت ها شایعه بلاخره به صورت رسمی در رویداد State of Play معرفی شد و این بازی قرار است در تاریخ 24 مارس 2023 (4 فروردین 1402) منتشر شود.

Capcom در یک پست وبلاگی اعلام کرد: Resident Evil 4 Remake شامل ارتقاء کیفیت بصری در حد بازی های نسل جدید خواهد بود و گیم پلی بازی کاملاً مدرن شده است, همچنین این بازی قرار است یک داستان بازسازی شده و عمیق تر را ارائه دهد در حالی که به طور صادقانه میراث بازی اصلی را حفظ خواهد کرد.

در حال حاضر گفته می شود که Resident Evil 4 Remake فقط برای Xbox Series X/S , PS5 و PC منتشر خواهد شد و هیچ نامی از کنسول های نسل قبل وجود ندارد و به نظر احتمال کمی وجود دارد که شاهد انتشار این بازی برای Xbox One و PS4 باشیم زیرا همانطور که Capcom اعلام کرده است این بازی از نظر بصری در حد بازی های کنسول های نسل جدید خواهد بود, بنابراین میتوان اینگونه برداشت کرد که این نسخه بازسازی شده فقط برای کنسول های نسل جدید توسعه یافته است.
نسخه بازسازی شده در همان RE Engine ساخته می‌شود که تمام ورودی‌ های اخیر این فرنچایز مانند Resident Evil 2 Remake , Resident Evil 3 Remake و Resident Evil Village در آن موتور توسعه یافته اند.

تریلر رونمایی از Resident Evil 4 Remake

→ خواندن مطلب قبلی

Dreadwolf عنوان Dragon Age جدید خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

اتفاقات مهم رویداد Playstation State of Play (June 2022)

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.