آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

Sony استودیو Bungie را به قیمت 3.6 میلیارد دلار خریداری می کند

Sony استودیو Bungie را به قیمت 3.6 میلیارد دلار خریداری می کند

سونی استودیو Bungie توسعه‌ دهنده بازی Destiny 2 را به مبلغ 3.6 میلیارد دلار خریداری می‌کند.
یک بیانیه مطبوعاتی مشترک تأیید می کند که سونی مذاکرات قطعی با Bungie را آغاز کرده است، به این معنی که این معامله در حال حاضر انجام شده است و در این مرحله صرفاً موضوع زمان است.

طبق گزارش GamesIndustry که توسط مدیر عامل فعلی Pete Parsons هدایت می شود، Bungie یک زیرمجموعه مستقل از Sony Interactive Entertainment باقی خواهد ماند.
سونی همچنین متعهد شد که Bungie را یک توسعه‌ دهنده چند پلتفرمی نگه دارد و این گزینه را خواهد داشت که بازی خود را منتشر کند و به انتشار بازی برای هر پلتفرمی که می‌ خواهند دسترسی داشته باشند.

Jim Ryan رئیس و مدیر عامل شرکت Sony Interactive Entertainment گفت: ما از زمان شروع فرنچایز Destiny با Bungie همکاری قوی داشته‌ ایم و من از ورود رسمی این استودیو به خانواده پلی‌استیشن بیش از حد هیجان‌ زده ام.

Bungie در اعلامیه خود گفت که سونی بی قید و شرط از ما با تمام وجود حمایت می کند, زیرا سفر ما برای تبدیل شدن به یک شرکت سرگرمی چند رسانه ای جهانی آغاز شده است.
Bungie همچنین اعلام کرد که این خرید هیچ تاثیری بر بازی Destiny 2 یا اکسپنشن بعدی Witch Queen نخواهد داشت و از همه مهمتر گفت که پروژه های آینده این استودیو به انحصاری پلی استیشن تبدیل نخواهند شد.

استودیو Bungie در سال 1991 تأسیس شد, این استودیو در سال 2000 توسط مایکروسافت خریداری شد و با ساخت بازی Halo: Combat Evolved نقش بزرگی در موفقیت بزرگ ایکس باکس ایفا کرد, اما در سال 2007 دوباره مستقل شد و سپس در سال 2010 قرارداد انتشار ده ساله ای را با Activision امضا کرد که این قرارداد را نیز در سال 2019 فسخ کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Township

خواندن مطلب بعدی ←

بزودی در World of Warcraft بازیکنان Horde و Alliance می توانند در dungeon و raid ها با هم متحد شوند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.