آتاری دستی

  • ۱۰ مهر ۱۴۰۲

Starfield انحصاری Xbox و Pc خواهد بود

Starfield انحصاری Xbox و Pc خواهد بود

بازیکنان پلی استیشن که منتظر Starfield بازی آینده Bethesda بودند ممکن است ناامید شوند، زیرا گفته می شود این بازی فقط برای Xbox و PC منتشر خواهد شد.
این گزارش توسط خبرنگار VentureBeat و Jeff Grubb اعلام شد, او در توییتر خود نوشت: من این را تأیید می کنم, Starfield انحصاری Xbox و PC خواهد بود.

در گذشته نیز اکثر گفته های Jeff Grubb درست بودند, بنابراین به احتمال زیاد Starfield به این زودی ها به کنسول های PlayStation نمی آید.
البته این هنوز فقط یک شایعه است, اما این موضوع که Grubb چنین چیزی را گفته باعث می شود کمی مطمئن باشیم این اتفاق رخ دهد.
این خبر با توجه به اینکه Bethesda توسط Microsoft خریداری شده, نباید تعجب زیادی داشته باشد اما هر دو شرکت در مورد Starfield و اینکه چه بازی هایی به انحصاری Xbox تبدیل می شوند بسیار سخت گیر بوده اند.
اگر Starfield انحصاری ایکس باکس شود احتمال دارد تمام بازی های آینده Bethesda نیز به صورت کامل انحصاری ایکس باکس باشند. (البته به جز Deathloop و Ghostwire: Tokyo)

تبدیل شدن Starfield به عنوان بازی انحصاری ایکس باکس، اقدامی بسیار بزرگ از طرف مایکروسافت است زیرا از زمان خریداری Bethesda این اولین بازی انحصاری این کمپانی برای ایکس باکس است.
در ابتدا اعلام شده بود این بازی برای همه پلتفرم ها منتشر خواهد شد، بنابراین برخی از طرفداران انتظار داشتند که آنان به این امر پایبند بمانند و این بازی برای پلی استیشن نیز منتشر شود، اما بر خلاف Deathloop و Ghostwire هیچ معامله بازاریابی در رابطه با Starfield وجود ندارد که آن را به یک کنسول مرتبط کند.

→ خواندن مطلب قبلی

Ghostrunner 2 برای PS5 ، Xbox Series X و PC در دست ساخت است

خواندن مطلب بعدی ←

بتا Chivalry 2 از هفته آینده به صورت رایگان در دسترس خواهد بود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.