آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

Todd Howard به تاریخ انتشار احتمالی The Elder Scrolls 6 اشاره کرد

Todd Howard به تاریخ انتشار احتمالی The Elder Scrolls 6 اشاره کرد

طبق مصاحبه جدید Todd Howard (کارگردان و تهیه کننده اجرایی Bethesda), بازی The Elder Scrolls 6 ممکن است تا سال 2026 آماده انتشار نباشد.

تاد هاوارد در مصاحبه ای با IGN اعلام کرد: به دلیل تمرکز فعلی Bethesda برای توسعه Starfield, احتمالاً 15 سال بین نسخه قبل و جدید Elder Scrolls فاصله خواهد بود.
نسخه The Elder Scrolls V: Skyrim در سال 2011 منتشر شده بود, با توجه به این موضوع نسخه بعدی می تواند به طور بالقوه در سال 2026 منتشر شود.
هاوارد به طور قطع این تخمین را تایید یا رد نمی کند و اظهار دارد که مردم می توانند محاسبه کنند که برنامه های ما چگونه است، اما قبلاً در مصاحبه بیان کرد که حدود 4 تا 5 سال طول می کشد تا یک بازی ساخته شود, که با توجه به انتشار Starfield در نوامبر 2022 احتمال کمی وجود دارد که تا سال 2026 بازی Elder Scrolls 6 آماده انتشار نباشد.

البته این نکته فراموش نشود که Elder Scrolls 6 احتمالاً بیش از چند سال است که در حال توسعه است و این فاصله 15 ساله لزوماً قطعی نیست.
با توجه به اینکه Phil Spencer رئیس Xbox برنامه های خود برای Elder Scrolls 6 را تقریباً طی هر مصاحبه ای اعلام می کند, این احتمال وجود دارد که بزودی اطلاعات جدیدی را راجب وضعیت این بازی اعلام کند.

→ خواندن مطلب قبلی

Call of Duty 2023 ظاهرا به سری Black Ops باز می گردد

خواندن مطلب بعدی ←

از تاریخ انتشار Rainbow Six Extraction و ویژگی Buddy Pass رونمایی شد

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.