آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

+Ubisoft به Xbox می آید و بزرگترین بازی های این ناشر را با خود می آورد

+Ubisoft به Xbox می آید و بزرگترین بازی های این ناشر را با خود می آورد

+Ubisoft به Xbox می‌آید و بیش از 100 بازی از جمله جدیدترین نسخه‌ های منتشر شده این ناشر را همراه خود می‌آورد.

یوبیسافت و ایکس باکس از عرضه غیره منتظره سرویس اشتراکی +Ubisoft به کنسول های Xbox خبر دادند, اما تاریخ دقیقی را برای زمان عرضه آن به ایکس‌باکس اعلام نکردند و کمپانی یوبیسافت تنها اعلام کرده است که +Ubisoft در آینده به Xbox خواهد آمد.
ساعاتی پیش نیز اعلام شد که Rainbow Six Extraction از روز اول انتشار در Game Pass در دسترس خواهد بود و اکنون مشخص شد که این تنها آغاز همکاری بین دو کمپانی Xbox و Ubisoft است و اتفاقات بزرگ دیگری نیز در راه است.

در حال حاضر سرویس اشتراکی EA Play نیز در Xbox وجود دارد اما یک تفاوت بزرگ میان آن هاست که آن هم این است که سرویس اشتراکی +Ubisoft یک سرویس مستقل در Xbox خواهد بود و قرار نیست مانند EA Play به Game Pass اضافه شود.

+Ubisoft در اکتبر 2020 پس از راه اندازی در سپتامبر 2019 تغییر نام داد و در حالی که در ابتدا فقط بر روی PC در دسترس بود، اکنون در Amazon Luna و Google Stadia نیز در دسترس است. امروزه +Ubisoft بیش از 100 بازی, از Assassin’s Creed Valhalla و Far Cry 6 گرفته تا Immortals Fenyx Rising و Trials Rising را در این سرویس در اختیار دارد.
+Ubisoft در حال حاضر برای PC با قیمت 14.99 دلار در ماه و برای Amazon Luna و Google Stadia با قیمت 17.99 دلار در ماه هزینه دارد.

→ خواندن مطلب قبلی

سیستم مورد نیاز Rainbow Six Extraction اعلام شد

خواندن مطلب بعدی ←

رویداد حضوری E3 2022 لغو شد, اما احتمال دارد که حتی رویداد آنلاین هم برگذار نشود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.