آتاری دستی

  • ۰۵ مهر ۱۴۰۱

Warzone برای کنسول های نسل بعدی در دسترس خواهد بود

تیلور کوروساکی یکی از مدیران استودیو Infinity Ward کاملاً مطمئن است Call of Duty: Warzone در کنسولهای نسل بعدی پشتیبانی خواهد شد.
موفقیت Call of Duty: Warzone برای بعضی از افراد شگفت آور بوده است ، اما به وضوح این بازی اعتقاد به ماندگاری طولانی مدت دارد ،
زیرا Warzone خواهان پشتیبانی از هر دو کنسول PlayStation 5 و Xbox Series X است.
از زمان راه اندازی کمتر از دو ماه پیش ، Warzone بیش از 50 میلیون بار بارگیری شده است و علایمی از کند شدن نشان نمی دهد ، با وجود نقص هایی که باید در مورد هکرها برطرف شود.

در مصاحبه اخیر تیلور کوروساکی با Gamergen او درباره برنامه های بلند مدت این بازی صحبت کرد.
کوروساکی اظهار داشت : که برنامه ما این است که Warzone برای طولانی مدت اجرا شود ، بنابراین به محض اینکه کنسول های جدید در دسترس قرار بگیرند ، من مطمئن هستم که ما از آنها پشتیبانی خواهیم کرد.
از سویی ، بیانیه پشتیبانی Warzone با توجه به میزان محبوبیت این حالت تعجب آور نیست ، بخشی از آن به دلیل ابتکار عمل در ژانر battle royale است.

Fortnite و Apex Legends مطمئناً در تلاشند تا روی پشتیبانی از کنسول های جدید کار کنند ، اما آیا چیز جدیدی برای ارائه وجود خواهد داشت,
یا اینکه به سادگی به فرمول موجود خود تکیه خواهد کرد . در دراز مدت به نظر می رسد Warzone برنامه ای به مراتب بهتر برای ارائه دارد.

→ خواندن مطلب قبلی

تاریخ برگزاری EA Play Live مشخص شد

خواندن مطلب بعدی ←

Project Lockhart کنسول کم هزینه Xbox

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.