آتاری دستی

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

Warzone برای کنسول های نسل بعدی در دسترس خواهد بود

تیلور کوروساکی یکی از مدیران استودیو Infinity Ward کاملاً مطمئن است Call of Duty: Warzone در کنسولهای نسل بعدی پشتیبانی خواهد شد.
موفقیت Call of Duty: Warzone برای بعضی از افراد شگفت آور بوده است ، اما به وضوح این بازی اعتقاد به ماندگاری طولانی مدت دارد ،
زیرا Warzone خواهان پشتیبانی از هر دو کنسول PlayStation 5 و Xbox Series X است.
از زمان راه اندازی کمتر از دو ماه پیش ، Warzone بیش از 50 میلیون بار بارگیری شده است و علایمی از کند شدن نشان نمی دهد ، با وجود نقص هایی که باید در مورد هکرها برطرف شود.

در مصاحبه اخیر تیلور کوروساکی با Gamergen او درباره برنامه های بلند مدت این بازی صحبت کرد.
کوروساکی اظهار داشت : که برنامه ما این است که Warzone برای طولانی مدت اجرا شود ، بنابراین به محض اینکه کنسول های جدید در دسترس قرار بگیرند ، من مطمئن هستم که ما از آنها پشتیبانی خواهیم کرد.
از سویی ، بیانیه پشتیبانی Warzone با توجه به میزان محبوبیت این حالت تعجب آور نیست ، بخشی از آن به دلیل ابتکار عمل در ژانر battle royale است.

Fortnite و Apex Legends مطمئناً در تلاشند تا روی پشتیبانی از کنسول های جدید کار کنند ، اما آیا چیز جدیدی برای ارائه وجود خواهد داشت,
یا اینکه به سادگی به فرمول موجود خود تکیه خواهد کرد . در دراز مدت به نظر می رسد Warzone برنامه ای به مراتب بهتر برای ارائه دارد.

→ خواندن مطلب قبلی

تاریخ برگزاری EA Play Live مشخص شد

خواندن مطلب بعدی ←

Project Lockhart کنسول کم هزینه Xbox

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.