آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

Warzone 2 در سال 2023 به صورت مستقل به PC و کنسول های نسل جدید می آید

Warzone 2 در سال 2023 به صورت مستقل به PC و کنسول های نسل جدید می آید

گفته می شود که بازی Call of Duty: Warzone 2 به صورت کاملاً مستقل برای PS5، Xbox Series X و PC برای انتشار در سال 2023 برنامه ریزی شده است.

این اطلاعات در پی گزارش بلومبرگ منتشر شده است که ادعا می کند حداقل سه بازی بعدی Call of Duty علیرغم خرید Activision Blizzard توسط Microsoft, در پلی استیشن نیز در دسترس خواهند بود که پس از انتشار این گزارش، Tom Henderson افشاگر معروف لیستی از سه بازی بعدی Call of Duty که در صف انتشار هستند را به اشتراک گذاشت که شامل Call of Duty: Modern Warfare 2 برای سال 2022، یک بازی بدون عنوان Call of Duty از Treyarch برای انتشار در سال آینده و همچنین Warzone 2 در سال 2023 است.

هندرسون در ادامه نوشت: دنباله Warzone هیچ ارتباطی با بازی اصلی نخواهد داشت و فقط به کنسول‌ های نسل جدید و رایانه شخصی خواهد آمد.
Warzone 2 به معنای واقعی کلمه همین است Warzone 2 و یک بازی مستقل خواهد بود اما فقط برای نسل جدید و رایانه شخصی منتشر می شود و بدون ادغام سلاح های گذشته و غیره, یک بازی کاملاً جدید برای سخت افزار بهتر.

اگرچه هنوز این اطلاعات به صورت رسمی توسط Activision Blizzard تأیید نشده است اما اگر حقیقت داشته باشند, باید دید که آیا Warzone 2 آخرین بازی از سری بازی های Call of Duty است که به Playstation می آید و بعد از آن مایکروسافت تماماً بازی های بعدی این فرنچایز را انحصاری خواهد کرد یا نه.

→ خواندن مطلب قبلی

Blizzard در حال کار بر روی یک بازی جدید در سبک بقا است

خواندن مطلب بعدی ←

Crysis 4 معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.