آتاری دستی

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

Xbox و Bethesda در E3 2021 کنفرانس مشترک خواهند داشت

Xbox و Bethesda در E3 2021 کنفرانس مشترک خواهند داشت

Matt Booty رئیس Xbox Game Studios تایید کرده است که Xbox و Bethesda ماه آینده کنفرانس مشترکی را در E3 2021 برگزار می کنند.

بوتی در جریان مصاحبه با نشریه فرانسوی Le Figaro این خبر را منتشر کرد, از او پرسیده شد که شایعاتی وجود دارد که این دو شرکت میزبان رویدادهای جداگانه اما یکپارچه هستند، اما بوتی درباره این موضوع توضیح داد که: کنفرانس E3 یک کنفرانس کاملاً مشترک خواهد بود.
بوتی درمورد اینکه این کنفرانس دقیقاً شامل چه مواردی خواهد بود پاسخ داد: هیچ اشاره ای به پروژه های آینده که ممکن است در آن روز به نمایش گذاشته شوند نخواهد داشت.
او همچنین درباره آزادی عمل استودیو های Bethesda نیز صحبت کرد و تایید کرد: علی رغم خریداری شدن Bethesda, این کمپانی تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت و افزود که Xbox خدمات انتشاراتی Bethesda را نیز لمس نخواهد کرد.

کاربران Xbox از سال گذشته که Bethesda توسط Microsoft خریداری شد, مشتاقانه منتظرند ببیند این 2 دو کمپانی در آینده چه برنامه ای برای کنسول های Xbox خواهند داشت.
در هفته های اخیر شایعات زیادی در رابطه با اینکه بازی های آینده Bethesda به صورت انحصاری فقط برای کنسول های Xbox منتشر خواهد شد وجود داشت و ظاهراً در E3 2021 قرار است این موضوع روشن شود.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر معرفی کارکتر ها و زامبی های Back 4 Blood

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Tom Clancy’s Elite Squad 2.3.0

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins