آتاری دستی

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

Xbox Cloud Gaming برای PC و iOS در دسترس قرار گرفت

Xbox Cloud Gaming برای PC و iOS در دسترس قرار گرفت

پس از گذشت مدت زمان طولانی از عرضه Xbox Cloud Gaming برای اندروید سرانجام این سرویس برای PC و iOS نیز در دسترس قرار گرفت.
اکنون بازیکنان PC می توانند در مرورگر خود از سرویس ابری پخش بازی استفاده کنند و به بیش از 100 بازی Xbox Game Pass دسترسی داشته باشند, همچنین کاربران iOS نیز دیگر نیازی به استفاده از مرورگر یا روش های مختلف دیگر برای اجرای سرویس ابری نخواهند داشت و به راحتی متوانند برنامه آن را از App Store دریافت کنند.

نسخه آزمایشی یا بتا این سرویس در ماه آوریل در دسترس قرار گرفت اما اکنون نسخه رسمی این سرویس در دسترس تمامی مشترکان Xbox Game Pass Ultimate قرار گرفت.
خبر بد این است که سرویس ابری ایکس باکس فعلاً برای 22 کشور از جمله آمریکا, انگلستان و چند کشور اروپایی در دسترس است.

برای اجرای بازی در این سرویس باید به آدرس xbox.com/play بروید و در صورتی که اشتراک داشته باشید بدون هیچ مشکلی می توانید بازی ها را در این سرویس اجرا کنید.
قیمت اشتراک Xbox Game Pass Ultimate ماهانه 15 دلار است و اگر برای اولین بار بخواهید این اشتراک را خریداری کنید برای شما تنها 1 دلار هزینه خواهد داشت.

Xbox Cloud Gaming در حال حاضر بیش از 100 عنوان از جمله Halo: The Masterchief Collection ، Outriders ، Minecraft Dungeons ، Doom و موارد دیگر را شامل می شود.
همچنین در برخی از بازی ها مانند Minecraft Dungeons حتی UI صفحه لمسی نیز اضافه شده است که در صورتی که آنها را در دستگاه های Android یا iOS بازی می کنید مشکلی ایجاد نشود.

→ خواندن مطلب قبلی

از Loki در Fortnite رونمایی شد

خواندن مطلب بعدی ←

لانچ تریلر Chains of Domination

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.