آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

Xbox Series X لوازم صوتی خود را از Bang & Olufsen دریافت می کند

Xbox Series X لوازم صوتی خود را از Bang & Olufsen دریافت می کند

Bang & Olufsen ، نام تجاری صوتی لوکس جهانی دانمارک ، اعلام کرده است که با Xbox برای ایجاد “یک پیشنهاد صوتی جدید high-end ، در Xbox Series X همکاری می کند.

Bang & Olufsen اظهار داشته است که می خواهد “بخش بزرگی از بازی ها” را تهیه کند ، به این معنی که هر کاری که روی آن ها می کند ارزان نخواهد بود. دستگاه های صوتی جدید (احتمالاً هدست) شامل ویژگی های “طراحی شده برای ایکس باکس” می شوند که از اتصال یکپارچه و یک تجربه کاربری پیشرفته پیروی میکند.
در بیانیه مطبوعاتی که در حساب رسمی توییتر Bang & Olufsen به اشتراک گذاشته شده است ، کریستوففر پولسن ، معاون رئیس جمهور و رئیس مدیریت محصولات شرکت Bang & Olufsen ، گفت:
صنعت بازی سازی طی چند سال گذشته در گروه های سنی ، جنسیت و کشورها رشد چشمگیری داشته است و انتظار داریم این روند ادامه یابد.
این فناوری در بازی بسیار پیشرفت کرده است و افزایش تجربه صدا ، مکانی را برای ما باز می کند تا نقش اساسی داشته باشیم.
پولسن در ادامه افزود: با ورود به صنعت بازی ، ما می خواهیم آنچه را که انجام می دهیم به بهترین وجه انجام دهیم: ارائه صدای برجسته ،طراحی حیرت انگیز و لوازم با کیفیت.

مت کسلرینگ ، رئیس مشارکتهای سخت افزاری در Xbox ، اظهار داشت که این لوازم ها ممکن است قابل حمل نیز باشد. ما مشتاق هستیم که با Bang & Olufsen همکاری کنیم. تا یک نوع صدای ممتاز بازی را برای طرفداران Xbox و Bang & Olufsen به بازار عرضه کنیم. جهانی که با شما سفر می کند هر جا که دوست دارید برای ایکس باکس بازی کنید. ”

این شرکت ها گفتند که اطلاعات بیشتر در صورت وجود به اشتراک گذاشته می شود ، اما اکنون می توانیم حدس بزنیم که بلندگوهای قابل حمل یا هدفون های بی سیم Bang & Olufsen چه چیزی را ایجاد خواهند کرد. با این وجود مطمئناً یک چیز است: با قضاوت از تاریخ طولانی برند مارک دانمارکی ، این سخت افزار احتمالاً برچسب قیمت لوکس را رقم خواهد زد.

 

→ خواندن مطلب قبلی

سینماتیک Destiny 2: Beyond Light

خواندن مطلب بعدی ←

حالت Blackout در نسخه بعدی Call of Duty به Warzone اضافه میشود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.